Havva Yüksel Sigorta Aracılık Hizmetleri , 1995 Tarihinde Havva Yüksel tarafından kurulmuştur. 1993. yılından bu yana Sağlık Sigortası, Hayat Sigortası, Otomobil Sigortaları, Konut ve Dask Sigortası, İşyeri Sigortası, Bireysel Emeklilik Sigortası ve diğer tüm sigorta branşlarında hizmet vermektedir. Havva YÜKSEL, 1993 yılında Şark Sigorta A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attı. Sonra Koç Allianz sigorta A.Ş ‘de pazarlama ve satış departmanında birim müdürü olarak sigorta kariyerine devam etti.

 

Vizyonumuz;

 

Havva Yüksel Sigorta Aracılık Hizmetleri , hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 20 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

 

Misyonumuz;

 

Havva YÜKSEL Sigorta Aracılık Hizmetleri Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır. Sigortalılarımıza tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermek, bize ihtiyaç duyduğu her an onların yanında olarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktır.

İstanbul - Üsküdar Allianz Sigorta Acentesi
Havva Yüksel Sigorta

Adres
İcadiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi N.175-1 Neşe Apt. K.1 D.1 Üsküdar İstanbul

Telefon
0(216) 651 30 02
0(216) 651 30 03
0(216) 651 30 05(fax)

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.